Moravský zemský pohár 1.kolo 2019

Závodníci

Jméno Příjmení Licence Věková kategorie Kategorie luku Klub
Martin Žáček CZE1521 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Roman Trčala CZE1517 Dospělí TRLB dp Lukostřelba Zlín
Anna Košatová CZE1981 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Jitka Bětíková CZE1735 Děti TRRB dp Lukostřelba Zlín
Tomáš Rožnovský CZE1987 Dospělí TRRB dp lukostřelba Zlín
Martin Doležal 11805506 Dospělí HU LK Phoenix Kostelec
Tereza Páleníčková CZE1753 Dospělí TRLB LK Falcon
Jan Novák 10100035 Dospělí TRLB LK Falcon, LK Brno 05
Adam Hrnčárek CZE1775 Junioři TRRB TJ Sokol Tišnov
Aleš Hrnčárek CZE1874 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Vendy Hrnčárková CZE1776 Děti TRRB TJ Sokol Tišnov
Lucia Kadlečíková SVK0385 Dospělí TRRB LK Phoenix
Peter Kaplavka SVK1021 Veteráni HU
Kevin Búbela CZE1539 Děti TRRB LK Mrlínek
Nikolas Búbela CZE1042 Junioři TRRB LK Mrlínek
Lenka Búbelová CZE1393 Dospělí TRRB LK Mrlínek
Adam Horák CZE0910 Junioři TRRB LK Mrlínek
Šimon Horák CZE2141 Děti TRRB LK Mrlínek
Leoš Brácha Cze2061 Veteráni TRRB LK Mrlínek
Zuzana Bráchová Cze2062 Dospělí TRLB LK Mrlinek
Pavol Valient CZE2047 Dospělí TRLB Lk Falcon
Michaela Valientová CZE2092 Děti TRLB Lk Falcon
Tomasz Olejniczak no Dospělí HU
Miloš Lovíšek SVK1105 Dospělí TRLB Beňovskí lukostrelci
Viktória Lovíšková SVK1107 Junioři TRLB Beňovskí lukostrelci
Jaroslav Korejs SK Dospělí CU LK Varín
Markéta Videcká Bez licence Dospělí CU LK Varín
Petr Gala 11203893 Veteráni TRRB LO TJ Opava
Josef Brož cze1884 / CLS 11603910 Dospělí TRRB 1. lk Plzen 1935
Martin Sedlář MZP0008 Dospělí TRRB LK Mrlínek
Maxim Huťan SVK1553 Děti TRRB Arquitis Blatnica
Matej Huťan SVK1609 Dospělí TRRB Arquitis Blatnica
Jiří Kašný Cze1726 Dospělí TRRB
Kateřina Hoangová Bez licence Dospělí TRRB
Richard Kocourek Cze0561 Dospělí BB Start Praha
Petr Madurkay CZE0908 Dospělí TRRB Chimera HK
Anton Suchý SVK1500 Dospělí HU Ok Svit
Anton Suchý SVK1616 Veteráni HU Ok Svit
Marián Jurík Česká 3D Lukostřelba CZE0954 Dospělí BB 1.KLK Praha
Pavel Repák CZE1485 Dospělí TRLB LK Falcon
Ota Repák CZE1620 Junioři TRLB LK Falcon
Petr Dlesek Cze0482 Dospělí BB Chimera
Peter MÁLEK SVK693 Dospělí TRRB Horné Húščie 3D
Rastislav Kovac SVK 0748 Dospělí BB LO 3D Sokol
Ema Košarišťanová SVK1008 Junioři OL Lukostrelecký klub Turiec
Ema Hudecová SVK1140 Děti TRRB LO 3D Sokol Trenčianske Stankovce
Katarína Hudecová SVK1321 Dospělí TRRB LO 3D Sokol Trenčianske Stankovce
Miriam Eliášová SVK1004 Dospělí BB Lukostrelecký klub Turiec
Milan Školník ml. SVK1430 Dospělí TRRB LOVEC-Kysucký lukostrelecký klub
Július Griga Bez licencie. Dospělí TRRB Lovec-Kysucký lukostrelecký klub
Jozef Holier SVK1338 Veteráni PBHB LK Lovec Kysucký lukostrelecký klub
Matúš Griga Bez licence. Junioři TRRB Lovec-Kysucký lukostrelecký klub
Milan Školník SVK0485 Veteráni HU Lovec-Kysucký lukostrelecký klub
Lucia Školníková Bez licence Děti TRRB Lovec-Kysucký lukostrelecký klub
Jakub Malek SVK658 Junioři BB HOrné Húščie 3D
Jan Martinkovič CZE2109 Junioři TRRB LK Falcon
Aleš Sobotka CZE1254 Dospělí PBHB SK Libichov
Jiří Sobotka CZE1255 Veteráni TRRB SK Libichov
Alena Sobotková CZE1264 Veteráni TRRB SK Libichov
Růžena Klierová CZE1256 Dospělí TRRB SK Libichov
Ján Kováč SVK0747 Dospělí TRRB Sokol Trenčianske Stankovce
Jitka Bětíková CZE2167 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Lenka Heřmanová CZE 1850 Dospělí TRLB 3D Pálava
Matouš Heřman CZE 1851 Děti TRRB 3D Pálava
Lucie Horáková CZE2142 Dospělí TRRB LK Mrlínek
Nela Kašná CZE1964 Junioři TRRB LK Mrlínek
Pavel Krejča CZE1207 Dospělí TRRB LK Mrlínek
Jolana Krejčová CZE1208 Junioři TRRB LK Mrlínek
Ondrej Janšto SVK0972 Dospělí BB
Jaroslav Gurin Svk 0994 Dospělí TRRB Individuálny člen
Lucia Gurínova Svk 1426 Dospělí TRRB Individuálny člen
Ferdinand Vlasatý Svk 0937 Dospělí TRRB Individuálny člen
Kristián Gurín Bez licencie Děti TRLB Individuálny člen
Zuzana Pešková CZE1795 Děti TRRB Škola tradiční lukostřelby
Dalibor Peška CZE1794 Dospělí TRRB Škola tradiční lukostřelby
Evžen Svanovský CZE1926 Veteráni TRRB
Jiří Gebauer CZE 1847 Veteráni TRRB 3D Pálava
Marie Gebauerová CZE 2151 Dospělí TRRB 3D Pálava
Anna Gebauerová CZE 1237 Junioři TRRB 3D Pálava
Jana Harabinová SVK0912 Dospělí BB LK Epirus
Filip Schwarz SVK1387 Dospělí TRRB LK Epirus
Valérie Kubalčíková CZ1392 Děti TRRB LK Mrlínek
Pavlína Herentinová CZE2187 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Dalibor Halik SVK 0925 Dospělí BB
Klara Halikova Bez licence Dospělí TRRB
Renáta Nováková CZE1205 Dospělí PBHB LK Falcon
Jiří Hrachovec CZE1486 Dospělí TRLB LK Falcon
Pavol Šulek 1475 Děti TRRB LK Divín
Rubens Vogt da Silva Lima CZE2060 Dospělí TRRB TJ Sokol Tíšnov
Marek Androvič SVK1625 Děti TRLB LK Varín 3D
Jaroslav Bělohoubek Bez licence Dospělí TRRB
Vít Jaroš CZE 1953 Dospělí TRRB Škola tradiční lukostřelby
Mirek Gřunděl Bez licence Veteráni BB Lk Phoenix
Milka Čížová Bez licence Veteráni TRRB Lk Phoenix
Daniel Štefaňák svk 0715 Veteráni BB indi ba
Milada Štefaňáková svk 0716 Dospělí TRRB indi
Kristýna Vlková CZE1760 Junioři TRRB dp Lukostřelba Zlín
Robert Dzielava SVK1607 Veteráni HU Epirus
Peter Horňák SVK0350 Dospělí BB LK Epirus
Petr Zámečník CZE1763 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Marián Chudík SVK 1119 Junioři TRRB HH3D
Počet přihlášených závodníků: 101    Počet obědů navíc: 9