Moravský zemský pohár 2.kolo 2019

Závodníci

Jméno Příjmení Licence Věková kategorie Kategorie luku Klub
Roman Trčala CZE1517 Dospělí TRLB dp Lukostřelba Zlín
Martin Žáček CZE 1521 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Anna Košatová CZE1981 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Monika Nymburská 20901641 Dospělí BB Bows club Chimera Hradec Králové
Sandra Hüllerová 21022705 Dospělí BB Bows club Chimera Hradec Králové
Jitka Bětíková CZE1735 Děti TRRB dp Lukostřelba Zlín
Oldřich Svoboda CZE1017 Veteráni TRRB Chimera HK
Vlastimil Kosina CZE2087 Dospělí TRLB LK Arni Valteřice
Jan Novák 10100035 Dospělí TRLB LK Falcon, LK Brno 05
Tereza Páleníčková CZE1753 Dospělí TRLB LK Falcon
Adam Hrnčárek CZE1775 Junioři TRRB TJ Sokol Tišnov
Aleš Hrnčárek CZE1874 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Vendy Hrnčárková CZE1776 Děti TRRB TJ Sokol Tišnov
Šárka Hrnčárková CZE2161 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Lenka Heřmanová CZE1850 Dospělí TRLB 3D Pálava
Matouš Heřman CZE1851 Děti TRRB 3D Pálava
Martin Doležal 11805506 Dospělí HU LK Phoenix Kostelec
Petra Dvořáková CZE1894 Junioři TRRB Lk Arni
Roman Kolář CZE2195 Dospělí TRRB
Navrátilová Radka 21801042 Dospělí TRRB LK phoenix
Jiří Hanzal CZE1952 Dospělí TRLB ItaClub
Marcel Gregor Bez licence Dospělí TRLB
Jan Koutný CZE1064 Dospělí TRRB Templářští lukostřelci
Petr Dlesek cze0482 Dospělí BB Chimera
Kateřina Čejpová CZE1118 Dospělí BB Bows Club Chiméra
Pavel Trs CZE1859 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Zoe Trsová CZE2071 Děti TRRB TJ Sokol Tišnov
Šárka Hanuláková CZE2083 Dospělí TRRB LK Arni Valteřice
Milan Hladil 10705881 Dospělí BB Start Praha
Petr Zámečník CZE1763 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Aleš Mahdal CZE0871 Dospělí TRRB Chiméra HK
Eliška Mahdalová CZE1270 Junioři TRRB Chiméra HK
Zuzana Pešková CZE1795 Děti TRRB Škola tradiční lukostřelby
Dalibor Peška CZE1794 Dospělí TRRB Škola tradiční lukostřelby
Vladimír Kadrnožka CZE1357 Veteráni TRRB SSK Jemnice
Jitka Bětíková CZE2167 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Jaroslav Bureš "Bez licence" Dospělí BB Tišnov
Marian Jurik CZE0954 Dospělí BB 1.KLK
Počet přihlášených závodníků: 38    Počet obědů navíc: -1