Moravský zemský pohár 3.kolo 2019

Závodníci

Jméno Příjmení Licence Věková kategorie Kategorie luku Klub
Roman Trčala CZE1517 Dospělí TRLB dp Lukostřelba Zlín
Anna Košatová CZE1981 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Monika Nymburská 20901641 Dospělí BB Bows club Chimera Hradec Králové
Sandra Hüllerová 21022705 Dospělí BB Bows club Chimera Hradec Králové
Jitka Bětíková CZE1735 Děti TRRB dp Lukostřelba Zlín
Oldřich Svoboda CZE 1017 Veteráni TRRB Chimera HK
Jan Novák 10100035 Dospělí TRLB LK Falcon, LK Brno 05
Tereza Páleníčková CZE1753 Dospělí TRLB LK Falcon
Adam Hrnčárek CZE1775 Junioři TRRB TJ Sokol Tišnov
Aleš Hrnčárek CZE1874 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Vendy Hrnčárková CZE1776 Děti TRRB TJ Sokol Tišnov
Šárka Hrnčárková CZE2161 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Lenka Heřmanová CZE 1850 Dospělí TRLB 3D Pálava
Matouš Heřman CZ 1851 Děti TRRB 3D Pálava
Martin Doležal 11805506 Dospělí HU LK Phoenix Kostelec
Markéta Hromková Bez licence Junioři TRRB Sokol Vlkoš
Josef Hromek Bez licence Veteráni TRRB Sokol Vlkoš
Navrátilová Radka 21801042 Dospělí TRRB LK phoenix
Jan Koutný CZE1064 Dospělí TRRB Templářští lukostřelci
Pavel Trs CZE1859 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Zoe Trsová CZE2071 Děti TRRB TJ Sokol Tišnov
Kateřina Čejpová CZE1118 Dospělí BB Bows Club Chiméra
Miroslav Sekyra cze 0662 Veteráni TRRB
Richard Janík CZE1808 Dospělí TRLB TJ Sokol Tišnov
Aleš Janík CZE1858 Dospělí TRLB TJ Sokolo Tišnov
Anna Janíková CZE1951 Junioři TRRB TJ Sokol Tišnov
Jakub Novák Bez licence Junioři TRRB
Libor Ivánek CZE1721 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Václav Kappel cze1190 Dospělí TRRB
Jan Štursa CZE1637 Dospělí TRRB SK Luků a kuší Hodonín
Petr Dlesek Cze0482 Dospělí BB Chimera
Jiří Holub CZE1873 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Jitka Bětíková CZE2167 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Zuzana Pešková CZE1795 Děti TRRB Škola tradiční lukostřelby
Dalibor Peška CZE1794 Dospělí TRRB Škola tradiční lukostřelby
Jaroslav Wunsch Cze1082 Veteráni TRRB 3d palava
Počet přihlášených závodníků: 36    Počet obědů navíc: 0