Moravský zemský pohár 5. kolo a finále 2020

Závodníci

Skupina Jméno Příjmení Věková kategorie Kategorie luku
Filip Havlíček Dospělí TRRB
Ondřej Havlíček Dospělí TRRB
Ladislav Homola Dospělí TRLB
Ondřej Horák Dospělí TRRB
Marián Chudík Junioři TRRB
Zdeněk Lukáč Veteráni TRRB
Petr Maralík Dospělí TRLB
Miroslav Matyska Dospělí TRRB
Samuel Matyska Děti TRRB
Šarlota Matysková Děti TRRB
Veronika Neufusová Dospělí BB
Jaromír Svršek Dospělí TRRB
Kryštof Viceník Junioři TRRB
AF Šimon Havlíček Junioři TRRB
AF Vladimír Jošt Veteráni TRLB
AF Luděk Ragas Veteráni TRLB
AF Jan Szlaur Dospělí TRRB
AF Pavel Wolek Dospělí TRRB
AG Hedvika Jakesova Dospělí TRRB
AG Matyáš Jakeš Děti TRRB
AG Tadeáš Jakeš Děti TRRB
AG Jiří Kosek Veteráni TRRB
AG Hana Kosková Veteráni TRRB
AH Jiří Stejskal Veteráni TRRB
AH Ondřej Wognar Děti TRRB
AH Vít Wognar Dospělí TRLB
AH Karolína Wognarová Dospělí TRRB
AI Pavel Cimpl Dospělí BB
AI Silvestr Mach Dospělí TRRB
AI Miroslav Sekyra Veteráni BB
AI Jana Sekyrová Veteráni TRRB
AI Petr Viceník Dospělí TRRB
AI Šárka Viceníková Dospělí TRRB
AJ Jitka Bětíková st. Dospělí TRLB
AJ Radek Kroča Veteráni TRLB
AJ Jakub Novák Junioři TRRB
AJ Roman Trčala Dospělí TRLB
AK Martin Červinka Veteráni TRRB
AK Miroslav Hornik Dospělí HU
AK Alexandra Hornikova Dospělí TRRB
AK Jaroslav Orság Veteráni TRRB
AK Jan Štursa Dospělí TRRB
AL Eliška Králová Děti TRRB
AL Natálie Králová Děti TRRB
AL Nela Skácelová Junioři TRRB
AL Anna Vykopalová Junioři TRRB
AM Radim Diviš Junioři TRRB
AM Mojmír Gottwald Veteráni TRRB
AM Štěpán Unzeitig Děti TRRB
AN Šimon Horák Děti TRRB
AN Lucie Horáková Dospělí TRRB
AN Nela Kumštová Junioři BB
AN Jan Mucalík Dospělí PBHB
AN Ondřej Svršek Junioři TRRB
AN Jana Vymazalová Junioři BB
AO Jiří Gebauer Veteráni TRRB
AO Jiří Holub Dospělí TRRB
AO Jana Holubová Dospělí TRRB
AO Aleš Janík Dospělí TRLB
AO Anna Janíková Junioři TRRB
AP Ludvík Čuba Dospělí TRRB
AP Josef Hromek Dospělí TRRB
AP Jan Kluka Dospělí PBHB
AP Mirek Lapčík Dospělí TRRB
AP Jaroslav Wunsch Veteráni TRRB
AQ Eva Kutalová Junioři TRRB
AQ Samuel Linhart Děti TRRB
AQ Adéla Zámečníková Děti TRRB
AQ Roman Žilka Dospělí TRRB
AR Michal Bartošík Junioři TRRB
AR Pavel Bartošík Junioři TRRB
AR Nikolas Búbela Junioři TRRB
AR Sára Čubová Junioři TRRB
AR Adam Horák Junioři TRRB
AR Ota Repák Junioři TRLB
AS Ondřej Fasura Dospělí TRLB
AS Richard Janík Dospělí TRLB
AS Vít Jaroš Dospělí TRRB
AS Martin Novotný Junioři TRRB
AS Dalibor Peška Dospělí TRRB
AS Zuzana Pešková Junioři TRRB
AT Michal Ďulák Děti TRRB
AT Radek Ďulák Veteráni TRRB
AT Jiří Kocfelda Dospělí TRRB
AT Patrik Kocfelda Děti TRRB
AT Lenka Kocfeldova Dospělí TRRB
AT Šimon Zicháček Junioři TRRB
AU Petr Gala Veteráni TRRB
AU Roman Kolář Dospělí TRRB
AU Pavel Kuča Dospělí TRLB
AU Evžen Svanovský Veteráni TRRB
AV Petr Prokeš Dospělí TRRB
AV Adéla Prokešová Junioři TRRB
AV Gabriela Prokešová Dospělí TRRB
AV Jan Šneler Dospělí CU
AV Apolline Šnelerová Děti TRRB
AV Zuzana Šnelerová Dospělí TRRB
AW Zuzana Bungova Dospělí BB
AW Šárka Martincová Dospělí TRRB
AW Petr Martinec Veteráni TRRB
AW Radka Navrátilová Dospělí TRRB
AW Petr Nižnanský Dospělí BB
AW Petr Prause Dospělí TRRB
AX Antonín Bartošík Dospělí TRRB
AX Jan Bartošík Dospělí TRRB
AX Leoš Brácha Veteráni TRRB
AX Zuzana Bráchová Dospělí TRRB
AX Iveta Kocourková Junioři TRRB
AX Marie Oulehlová Junioři TRRB
AY Jozef Lucký Dospělí PBHB
AY Jan Martinkovič Junioři TRRB
AY Patrik Martinkovič Dospělí TRRB
AY Albert Zika Junioři TRRB
AY Tomáš Zika Dospělí PBHB
AZ Martina Blahušová Děti TRRB
AZ Alexandr Šašek Junioři TRRB
AZ Ladislav Šašek Dospělí HU
AZ Renata Šašková Veteráni TRRB
BC Michaela Erbenová Děti TRRB
BC Libor Ivánek Dospělí TRRB
BC Libor Ivánek Junioři TRRB
BC Pavel Repák Dospělí TRLB
BC Pavel Trs Dospělí TRRB
BC Zoe Trsová Děti TRRB
BD Tereza Bohumínská Dospělí TRLB
BD Josef Bohumínský Dospělí TRLB
BD Matouš Frömel Děti TRRB
BD David Habáň Dospělí TRRB
BD Jaroslav Omelka Dospělí TRLB
BD Petr Sekula Dospělí TRRB
Počet přihlášených závodníků: 130    Počet obědů navíc: 13