Moravský zemský pohár 6.kolo 2019

Závodníci

Jméno Příjmení Licence Věková kategorie Kategorie luku Klub
Roman Trčala CZE1517 Dospělí TRLB dp Lukostřelba Zlín
Martin Žáček CZE1521 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Anna Košatová CZE1981 Dospělí TRRB dp Lukostřelba Zlín
Monika Nymburská 20901641 Dospělí BB Bows club Chimera Hradec Králové
Sandra Hüllerová 21022705 Dospělí BB Bows club Chimera Hradec Králové
Jitka Bětíková CZE1735 Děti TRRB dp Lukostřelba Zlín
Oldřich Svoboda CZE 1017 Veteráni TRRB Chimera HK
Tereza Páleníčková CZE1753 Dospělí TRLB LK Falcon
Adam Hrnčárek CZE1775 Junioři TRRB TJ Sokol Tišnov
Aleš Hrnčárek CZE1874 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Vendy Hrnčárková CZE1776 Děti TRRB TJ Sokol Tišnov
Šárka Hrnčárková CZE2161 Dospělí TRRB TJ Sokol Tišnov
Martin Doležal 11805506 Dospělí HU LK Phoenix Kostelec
Zuzana Pešková CZE1795 Děti TRRB Škola tradiční lukostřelby
Dalibor Peška CZE1794 Dospělí TRRB Škola tradiční lukostřelby
Simon Palupčík CZE1527 Dospělí HU
Roman Kolář CZE2195 Dospělí TRRB
Martina Blahušová CZE2179 Děti TRLB dp lukostřelba Zlín
Petr Dlesek cze0482 Dospělí BB chimera
Jitka Bětíková st. CZE2167 Dospělí TRRB dp lukostřelba Zlín
Jan Martinkovič CZE2109 Junioři TRRB LK Falcon
Renata Dobšíčková CZE 1231 Veteráni TRRB BSH
Jaroslav Dobšíček CZE 1109 Dospělí TRLB BSH
Jaroslav Žampach Cze2077 Veteráni HU SK luků a kuší Hodonín
Lucia Kadlečíková SVK0385 Dospělí TRRB LK Phoenix
Lenka Heřmanová CZE 1850 Dospělí TRLB 3D Pálava
Matouš Heřman CZE 1851 Děti TRRB 3D Pálava
Tomáš Parma CZE1230 Dospělí PBHB 3D Pálava
Josef Brož ČLS 11603910 Dospělí TRRB 1. LK Plzeň 1935
Miroslav Plinta CZE1655 Veteráni TRRB
Petr Gala CZE1241, 11203893 Veteráni TRRB LO TJ Opava
Kevin Búbela CZE1539 Děti TRRB LK Mrlínek
Nikolas Búbela CZE1042 Junioři TRRB LK Mrlínek
Robert Búbela CZE1206 Dospělí TRRB LK Mrlínek
Lenka Búbelová CZE1393 Dospělí TRRB LK Mrlínek
Matyáš Jakeš CZE2143 Děti TRRB LK Mrlínek
Hedvika Jakešová CZE2243 Dospělí TRRB LK Mrlínek
Jan Karafiát CZE2229 Junioři TRRB LK Mrlínek
Ondřej Horák bez Dospělí TRRB LKFalkon
Pavel Wolek bez licence Dospělí TRRB LKFalkon
Roman Žilka CZE 2217 Dospělí TRRB Lukostřelba Dubicko
Eva Kutalová CZE 2252 Junioři TRRB Lukostřelba Dubicko
Počet přihlášených závodníků: 42    Počet obědů navíc: 4